Malatya Lüx Araç Kiralama

Malatya Lüx Araç Kiralama

Malatya araç kiralama, şehre turistik ya da iş amacıyla gelen kişilere lüx otomobil kiralama hizmeti vermektedir. Şehir içinde ulaşımı daha kolay yapmak, il sınırları içerisinde rahat bir şekilde dolaşabilmek istiyorsanız bu hizmetler oldukça önemlidir. Yüksek kalite ve uygun fiyata sunulmakta olup birçok zorluktan kurtarmaktadır.

Böylece şehrin trafiğine yakalanmadan hızlı bir şekilde hareket edebilir, istediğiniz yere istediğiniz zamanda gidebilirsiniz. Kiralamak için yapmanız gereken işlemler oldukça basit olup farklı bir şehirden gelecekseniz, sadece iletişim kurmanız gerekir. Ardından geliş bilgileriniz hakkında detay verip bir araç tercihinde bulunursanız havaalanına/otogara kadar getirmeniz mümkündür.

Şehir dışından gelirken yolculuktan önce haber vermeniz gerekmektedir. Böylece işlemler buna göre başlatılabilir. Ayrıca bir gecikme durumu yaşanırsa haber vermek, aracınızı yine geldiğinizde hazır bulmanızda yardımcı olacaktır. Malatya araç kiralama şehir içinden yapılacaksa doğrudan firmaya gelinmesi ve kiralama işlemlerinin yapması yeterli olmadır.

Neden Araç Kiralama Seçilmeli?

Otomobiller günümüzde ulaşımın vazgeçilmez bir parçasıdır. Ne var ki uzun bir yola çıkılacaksa şahsi araçla beraber gitmek yoğun bir masraf gerektirir. Aracın bakımının yapılması, benzinin yenilenmesi bunlardan sadece bazılarıdır.

Araç kiralama hizmetleri bu noktada size aradığınız çözümü sunar. Malatya araç kiralama ile şahsi aracınızı uzun bir yolla tehlikeye atmadan çözüm bulunabilirsiniz.

Bu hizmetler sadece bireysel çözümlerde değil, kurumsal çözümlerde de kullanılabilir. Bir şirket işletiyorsanız kendinize ait araç satın almak, beraberinde birçok masrafı beraberinde getirir. Bunun yanı sıra araca bir şey olması halinde ne olacağı da bir soru işaretidir.

Malatya kurumsal rent a car bu noktada çözüm sunmaktadır. Araç sadece kiralandığı için bakım, periyodik kontrol gibi işlemler firmaya ait değildir. Bunun yanı sıra araçta bir sorun çıkarsa birkaç saat gibi kısa bir süre zarfında yenilenmesi mümkündür.

Bu nedenle araç kiralama hem bireysel hem de kurumsal olarak size büyük avantajlar sunmaktadır.

Araç Kiralamak İçin Hangi Şartlar Gerekir?

Malatya araç kiralama yapmak istiyorsanız, bunların bir anlaşma ve sözleşme dahilinde olduğunu bilmeniz gerekir. Dolayısıyla bazı şartlara sahip olmanız aranır. Bunlardan ilki bir ehliyete sahip olmadır. Eğer büyük ya da lüks bir araç istiyorsanız 3 senedir ehliyetiniz bulunmalıdır.

Ancak  ekonomik, orta ve üst sınıf araçlarda 2 senedir olan bir ehliyet yeterli olmaktadır. Sürücünün yaşı da bu bağlamda değişiklik göstermektedir. Lüks ve büyük araç kiralamak istiyorsanız yaş sınırı en az 28 olmalıdır.

Lakin sigorta şartları çerçevesinde en az 21 olmalıdır. Orta ve üst sınıf bir araç isteniyorsa, sınır 25’e çıkmaktadır. Malatya araç kiralama kapsamında araçların kiralama işlemleri iletişim kurarak ya da firmaya gelinerek yapılabilir.

İşlemlerin tamamlanmasıyla beraber aracın nereden alınacağı ve nereye bırakılacağı, teslim tarihi belirtilmektedir. Sürücülerin buna dikkat etmesi şarttır.

İlginizi Çekebilir
 • Malatya’nın İlçeleri
  Malatya’nın İlçeleri
 • Yeni Togg
  Türkiye Yeni Togg
 • Araç Kiralama Depozitosu Nedir?
  Araç kiralama, seyahatlerde ve iş gereksinimlerinde esneklik sağlayan popüler bir hizmettir. Ancak, bir araç kiralanırken karşımıza çıkan önemli konulardan biri de "depozito"dur.
 • Findeks Notu Nedir?
  Findeks notu, bir bireyin mali geçmişini değerlendiren ve bu geçmişe dayalı olarak oluşturulan bir kredi puanı sistemidir.
 • Kiralık Araç da Hasarı Kim Öder?
  Kiralık araç kullanımı, seyahatlerimizi kolaylaştıran pratik bir çözüm sunsa da, araçta oluşabilecek hasarlar konusunda belirsizlikler de içerebilir.
Whatsapp Telefon