Malatya Lüx Araç Kiralama

Malatya Lüx Araç Kiralama

Malatya araç kiralama, şehre turistik ya da iş amacıyla gelen kişilere lüx otomobil kiralama hizmeti vermektedir. Şehir içinde ulaşımı daha kolay yapmak, il sınırları içerisinde rahat bir şekilde dolaşabilmek istiyorsanız bu hizmetler oldukça önemlidir. Yüksek kalite ve uygun fiyata sunulmakta olup birçok zorluktan kurtarmaktadır.

Böylece şehrin trafiğine yakalanmadan hızlı bir şekilde hareket edebilir, istediğiniz yere istediğiniz zamanda gidebilirsiniz. Kiralamak için yapmanız gereken işlemler oldukça basit olup farklı bir şehirden gelecekseniz, sadece iletişim kurmanız gerekir. Ardından geliş bilgileriniz hakkında detay verip bir araç tercihinde bulunursanız havaalanına/otogara kadar getirmeniz mümkündür.

Şehir dışından gelirken yolculuktan önce haber vermeniz gerekmektedir. Böylece işlemler buna göre başlatılabilir. Ayrıca bir gecikme durumu yaşanırsa haber vermek, aracınızı yine geldiğinizde hazır bulmanızda yardımcı olacaktır. Malatya araç kiralama şehir içinden yapılacaksa doğrudan firmaya gelinmesi ve kiralama işlemlerinin yapması yeterli olmadır.

Neden Araç Kiralama Seçilmeli?

Otomobiller günümüzde ulaşımın vazgeçilmez bir parçasıdır. Ne var ki uzun bir yola çıkılacaksa şahsi araçla beraber gitmek yoğun bir masraf gerektirir. Aracın bakımının yapılması, benzinin yenilenmesi bunlardan sadece bazılarıdır.

Araç kiralama hizmetleri bu noktada size aradığınız çözümü sunar. Malatya araç kiralama ile şahsi aracınızı uzun bir yolla tehlikeye atmadan çözüm bulunabilirsiniz.

Bu hizmetler sadece bireysel çözümlerde değil, kurumsal çözümlerde de kullanılabilir. Bir şirket işletiyorsanız kendinize ait araç satın almak, beraberinde birçok masrafı beraberinde getirir. Bunun yanı sıra araca bir şey olması halinde ne olacağı da bir soru işaretidir.

Malatya kurumsal rent a car bu noktada çözüm sunmaktadır. Araç sadece kiralandığı için bakım, periyodik kontrol gibi işlemler firmaya ait değildir. Bunun yanı sıra araçta bir sorun çıkarsa birkaç saat gibi kısa bir süre zarfında yenilenmesi mümkündür.

Bu nedenle araç kiralama hem bireysel hem de kurumsal olarak size büyük avantajlar sunmaktadır.

Araç Kiralamak İçin Hangi Şartlar Gerekir?

Malatya araç kiralama yapmak istiyorsanız, bunların bir anlaşma ve sözleşme dahilinde olduğunu bilmeniz gerekir. Dolayısıyla bazı şartlara sahip olmanız aranır. Bunlardan ilki bir ehliyete sahip olmadır. Eğer büyük ya da lüks bir araç istiyorsanız 3 senedir ehliyetiniz bulunmalıdır.

Ancak  ekonomik, orta ve üst sınıf araçlarda 2 senedir olan bir ehliyet yeterli olmaktadır. Sürücünün yaşı da bu bağlamda değişiklik göstermektedir. Lüks ve büyük araç kiralamak istiyorsanız yaş sınırı en az 28 olmalıdır.

Lakin sigorta şartları çerçevesinde en az 21 olmalıdır. Orta ve üst sınıf bir araç isteniyorsa, sınır 25’e çıkmaktadır. Malatya araç kiralama kapsamında araçların kiralama işlemleri iletişim kurarak ya da firmaya gelinerek yapılabilir.

İşlemlerin tamamlanmasıyla beraber aracın nereden alınacağı ve nereye bırakılacağı, teslim tarihi belirtilmektedir. Sürücülerin buna dikkat etmesi şarttır.

İlginizi Çekebilir
 • Malatya Havalimanı Araç Kiralama
  Yurt dış ve yurt içi seyahatlerinizde malatya havalianı kiralamarınızda sizleri carlife ailesi olarak 2021 model sıfır ve kaskolu araçlarla karşılamak bizim işimiz. Bizler işimizi yapmaktan mutluluk duyarız.
 • Malatya Oto Kiralama BMW
  Hızlı ve kolay kiralamanın tek adresi olan car life rent a car da bmw kiralayarak konforun ve tatilin keyfini çıkarmaya ne dersiniz.
 • Turistlerin Gözüyle Malatya
  Malatya'nın eşsiz güzelliklerini yerinde görmek için sizlerde araç kiralama firmasından yepyeni ve ful kaskolu araçlarımız ile tadını çıkarabilirsiniz. Car life ren t a car sizlere bu hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır.
 • Malatya Filo Kiralama
  Malatya rent a car firması olarak uzun dönem 6 ay ve 12 ay üzeri olarak sizlerde sermayenizi kısarak filo kiralayarak kar elde etmeye ne dersiniz.
 • Oto Kiralama Nasıl Yapılır? Oto Kiralamada Nelere Dikkat Etmeliyiz?
  Malatya oto kiralamalarınızda sözleşmeyi mutlaka okumalısınız. Senet imzalayıp imzalamadığınıza dikkat etmelisiniz.
Whatsapp Telefon