Konya Havalimanı-KYA


Konya, birçok medeniyete ev sahipliği yapan Mevlana’nın kalbi olarak bizlere öğretilen, İç Anadolu bölgesinin ortasında yer almaktadır. Söz konusu şehri gezmek ve görmek için ise; kullanabileceğiniz birçok ulaşım yolu vardır. Konya’ya seyahat etmek için, dilerseniz kara yolu, dilerseniz demir yolu, dilerseniz de havayolu kullanabilirsiniz. Günümüzde birçok turist, ulaşımlarını daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istedikleri için, havayolunu tercih etmektedir. Eğer Konya’ya uçak ile seyahat etmek istiyorsanız, şehir merkezine ulaşmanız ve şehri gezmeniz için de size birçok alternatif sunulmaktadır. Eğer dilerseniz, Konya Havalimanı araç kiralama seçeneklerini kullanarak şehri istediğiniz gibi gezebilir ve tarihi yerlerini kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz. Konya rent a car seçenekleri sayesinde, gezilerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Konya Havalimanı 2000 yılında kullanıma açılmış ve hem sivil kategoride hem de askeri kategoride değerlendirilmektedir. Konya’nın Selçuklu ilçesi sınırları içerisinde yer almakta olan havalimanı, Türk Hava Kuvvetleri ve DHMİ tarafından birlikte yönetilmektedir. Aynı zamanda da 3. Ana Jet Üssü Komutanlığı da burada yer almaktadır. Konya Havalimanı’ndan indikten sonra, şehir merkezine daha kolay ulaşım sağlamak ve herhangi bir bekleme süresi yaşamamak istiyorsanız Konya havalimanı rent a car seçeneklerini kullanmanız sizin için oldukça rahat olacaktır. Konya araç kiralama seçenekleri, şehre gelen birçok misafirin de takdirini kazanmıştır.

Konya Havalimanı oto kiralama fiyatları ise, kiralayacağınız araca göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlara internet üzerinden ulaşabilmeniz de mümkündür. Konya oto kiralama fiyatlarını kendinize en uygun şekilde seçebilir ve derhal kiralayabilirsiniz. Konya araç kiralama yöntemini, şehre gelmeden önce yapmanız sizin için daha kolaydır. Siz uçağınızdan indiğiniz an, önceden kiraladığınız araç kapının önünde sizi bekleyecektir. Aracınızı teslim aldıktan sonra ise, şehrin her tarafını dilediğiniz şekilde gezmeniz mümkün olacaktır. Şehirden ayrılacağınız zaman; aracınızı Konya Havalimanı araç kirama şirketinden birine teslim edebilir ya da gerekli kişileri arayarak da aracın sizden alınmasını sağlayabilirsiniz.


Konya Havalimanı-KYA Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Konya Havalimanı-KYA lokasyonunda www.carliferentacar.com güvencesiyle sizlerle, Konya Havalimanı-KYA araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carliferentacar.com

Blog

Konya Havalimanı-KYA
Konya Havalimanı-KYA
Whatsapp Telefon