İptal & İade Şartları

Araç kiralama sektöründe etkin bir şekilde hizmet vermekte olan Car Life Rent A Car; bu alanda çalışmakta olan başarılı firmalar arasında yer almaktadır. İlk olarak 2012 senesinde hizmet sunmaya başlamış olan firma;  ülkede yaygın bir şekilde hizmet sunmakta ve oto kiralama alanında profesyonel olarak çalışmaktadır.

Firma tarafından sunulan araç kiralama hizmetleri oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin belli bir süre için ihtiyaç duyduğu aracı sağlamanın yanı sıra; tüm işlemlerin  dolaysız ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmesi adına uygulamada kolaylık sunmayı amaçlamaktadır.

Tüm bu hizmetler ile ilgili mevcut ofisler, çağrı merkezi ve mobil uygulamalar aracılığıyla her alandan destek almak mümkündür. Gerekli olduğu durumlarda müşteri talepleri doğrultusunda araç rezervasyonu işlemleri ve ayrıntıları gerçekleştirilmektedir.

Araç kiralama hizmeti, istenilen adrese teslim yöntemi ile sağlanmaktadır. Pek çok konuda olduğu gibi bu hizmette de; sorunsuz ve başarılı bir süreç geçirilebilmesi adına, belli belgeler talep edilmektedir. Bunlar kişiye ait kredi kartı, nüfus cüzdanı ve ehliyettir.

Araç Kiralama İptal ve İade Şartları

Firma tarafından sunulan araç kiralama hizmetinin tüm aşamalarında; müşterinin ihtiyaç duyduğu destek sağlanmaktadır. Bununla birlikte farklı ihtiyaçlara hitap edebilmek için havalimanından araç kiralama, filo kiralama uzun ya da kısa dönem oto kiralama gibi çeşitli çözümler yer almaktadır.

 Oldukça geniş bir bölgede ve etkin iletişim ağı ile hizmet vermekte olan Car Life Rent A Car; ülkenin pek çok bölgesinde oto kiralamaya dair çözümler sunmaktadır. İstanbul, Antalya, Ankara, Muğla, İzmir, Sivas, Hatay, Kayseri ve Konya gibi büyük şehirler ile birlikte çok sayıda değişik bölgede hizmet sunan firma; gerektiği takdirde ve müşterilerin talepleri doğrultusunda araç kiralama iptal ve iade işlemleri konusunda da hizmet vermektedir.

Araç kiralama iptaline dair koşullar;  müşterinin şartlarına bağlı olarak değişebileceği için ve kiralama sürecindeki zaman aralığı farklılık gösterdiği için doğrudan firma ile iletişime geçmek ve talebi iletmek uygun olacaktır. Bu sayede firma tarafından; gerekli koşullar altında ve bireysel duruma bağlı olarak iptal işlemi yapılacaktır.

Whatsapp Telefon