Bayilik Başvurusu

Yabanci Turistler İle Kurumsal Şirketlere Araç Kiralama Ve Vip Taşimacilik Hizmeti vermektedir. carlife Rent A Car Olarak Hizmet Ağımızı Bizlere Güç Verecek Değerli İş Ortaklarımız İle Genişletmeyi Hedeflemekteyiz. Carlife Ailesine Katılmakla, Otomobil Kiralama İşini Profesyonelce Kurup Büyütecek Ve Türkiye çapında Bir Organizasyonda Yer Almanın Tüm Avantajlarından Yararlanacaksınız. 

Araç Kiralama Modelimiz, Türkiye çapında Aynı Yüksek Standartta Sürdürmek Ve Sürekli Yenilenen Araçlar İle Hizmet Vermek Esasına Dayandığından, Sistemimizde Yer Alan İş Ortaklarımızın Bu Standartlar Dahilinde İş Yapma Bilincinde Olmaları Bizim İçin Vazgeçilmez ön Koşuldur.

Ofis - Personel her Carlife Rent A Car Ofisi, Mükemmel Müşteri Deneyimi Sunmayı Amaç Edinmiş, Yeterli Deneyim Ve Sayıdaki Personeli Görevde Bulundurmakla Yükümlüdür.

Carlife  Rent A Car, Sürdürülebilir Hizmet Kalitesinin Ekip Kalitesi Ve Memnuniyetine Bağlı Olduğuna İnanır; çalışanlarının Kendileri Ve Paydaşlarına Saygı Duydukları, üretkenliğin Desteklendiği özgür Bir çalışma Ortamı Sunar.

Temsilcilik Bedeli bölgelerin İş Hacimleri Ve Büyüme Kapasiteleri İle Doğru Orantılı Bir Temsilcilik Bedeli Bir Defaya Mahsus Olarak Tahsil Edilmektedir.

Araç Desteği için araçların değerinin %50 teminat alınmaktadır

Araç Marka Ve Modelleri araç Kiralama Modelimiz Sürekli Yenilenmekte Olup, Farklı Marka Modeller Sunulabilmektedir. Carlife'nin Belirlediği Marka Ve Modeller Hariç Araç Kiralanamaz.

Yazılım tüm Carlife Rent A Car Ofisleri Ortak Bir Yazılım üzerinden Hizmet Vermektedir, Her Türlü Araç Kayıt Ve Araç Hareketini Bu Yazılım üzerinden Gerçekleştirilmesi Zorunludur.

Bayilik Başvurusu

Kişisel Bilgiler


Whatsapp Telefon