Samsun Havalimanı-SZF

Samsun Havalimanı

Milli Mücadele tarihinde önemli bir yere sahip olan Samsun, aynı zamanda tarihi ve doğal güzellikleri ile en güzel şehirlerden birisidir. Denizi, sahilleri, dağları ve tarihi yerleri ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarındandır. Samsun’a ulaşım için en çok kullanılan uçak seferleri, şehirde bulunan Çarşamba Havalimanından sağlanmaktadır. 1999 yılında açılan Samsun Çarşamba Havalimanı, Çarşamba ilçesinin Çınarlık beldesinde yer almaktadır.

Şehir merkezine 25 km uzaklıkta olan Çarşamba Havalimanı’ndan, hem yurtiçi hem de yurtdışı sürekli uçuşlar yapılmaktadır. Samsun – Ordu – Karadeniz karayolu üzerinde bulunan havalimanına ulaşım için en çok kullanılan ise Samsun Rent a Car şirketleri olmaktadır.

Samsun Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanmaktadır?

Samsun Havalimanı araç kiralama hizmetleri uygun fiyatları ve araba çeşitlerinin zenginliği ile Samsun’u ziyarete gelen turistlerin de en çok tercih ettiği ulaşım seçeneklerinden biri olmaktadır. Havalimanı ve şehir merkezinde bulunan ofisler ile kolaylıkla araç kiralanabilmektedir.

Samsun oto kiralama ofisleri haftanın 7 günü ve 24 saat hizmet vermektedir. Samsun’un sahip olduğu doğal güzellikleri doya doya görmek için hem yerli hem de yabancı turistler gerek günlük, gerekse daha uzun süreli araç kiralamayı tercih etmektedirler.

Bu nedenle Samsun Rent a Car hizmetleri veren birçok ofis şehir merkezinde yer almaktadır. Aynı zamanda araç kiralama ofislerinin sahip oldukları internete siteleri üzerinden de araçları kolaylıkla kiralamak mümkün olmaktadır.

En uygun fiyatlarla kiralanabilen bu araçlar, Çarşamba Havalimanı’na olan ulaşımlar içinde konforlu bir rahatlık sağlamaktadır. Samsun’un nadide yerlerini dolaşmak için de bu araçlar çok iyi bir seçenek olmaktadır. Samsun oto kiralama şirketleri benzinli, dizel, otomatik ve manuel olmak üzere birçok konforlu aracı, müşteri memnuniyeti için şirketlerinin bünyesinde barındırmaktadırlar.
Samsun Havalimanı-SZF Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Samsun Havalimanı-SZF lokasyonunda www.carliferentacar.com güvencesiyle sizlerle, Samsun Havalimanı-SZF araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carliferentacar.com

Blog

Samsun Havalimanı-SZF
Samsun Havalimanı-SZF
Whatsapp Telefon