Araç Kiralama Rehberi

Carlife Rent a Car firmasından oto kiralama hizmeti alabilmeniz için bazı şartlar vardır. Bunlardan bir tanesi, ekonomik otomobiller ile ilgilidir. Eğer bu tarz bir otomobil kiralamak istiyorsanız, ilk sigorta şartlarının icabı en az 21 yaşında olmanız gerekmektedir. Ancak orta ve üst segment bir araç kiralamak istiyorsanız, bunun için en az 25 yaşında olmanız gerekiyor. Lüks ve üstü modeller için de bu 28 olarak belirtlenmiştir. Ayrıca ehliyetinizin süresine de Malatya oto kiralama öncesinde bakılmaktadır.

Eğer ekonomik, orta ve üst modellerde otomobil tercih edecekseniz; ehliyetinizin en az 2 yıllık olması şarttır. Lüks ve üzeri segmentlerde ise bu 3 yıl olarak belirlenmiştir. Eğer arkadaşlarınız yahut eşinizle gelmişseniz, ek sürücü talebinde bulunmanız da mümkündür. Böylece aracı, birden fazla kişi kullanabilir. Ancak diğer sürücünün de ilgili şartlara haiz olması gerekir. Tüm şartlar uygunsa, diğer sürücü de sizinle yapılan sözleşmeye dâhil edilir ve imzaları alınır. Yurt dışından ve yurt içinde gelen misafirlerimizi genelde bize ulaşmak için kullandığı arama motorunda ki kelimeler, Elbistan Rent a Car, Elbistan Oto Kiralama, Malatya Araç Kiralama Şirketleri, Malatya Havalimanı Araç Kiralama, Doğan Rent a Car Malatya, yolcu360 Malatya, Malatya Avis, Budget Malatya , Garenta Malatya , Malatya Fahrikayahan Rent a car, Carlife Rent a car, Kurumsal Araç Kiralama vb bir çok kelimeler. Carlife ofislerinden kiralayacağınız her bir araç için %20 Mobil uygulama kampanyasında faydalanabilirsiniz.

Otomobiller, çağımızda en önemli ulaşım araçlarındandır. Eğer otomobiliniz yoksa bir rent a cark sizler için daha uygundur. Zira bir aracın satın alınması esnasında ve bunun üzerine araç aksesuarları, bakım & onarım masrafları, araç muayene ücretleri, plaka ve kasko ücretleri ve trafik sigortası gibi giderler söz konusudur. Lâkin Malatya araç kiralama firmaları, sizleri tüm bu masraflardan ve vergilerden kurtarır. Ayrıca istediğiniz markanın, arzu ettiğiniz modeli kiralanabildiği için, aracın satın alınma masrafları da olmaz. Bu nedenle çağımızda bir çok firma, bir aracı satın almak yerine rent a car firmalarıyla anlaşarak, arzu edilen araçları belirli dönemler içini kiralar.

Bu, bazı durumlarda senelik periyotlar da olabilir. Araç kiralama masrafları, satın almadan daha düşük olduğu için, çok büyük bir tasarruf sağlanır. Ayrıca yalnızca otobobil maliyetleri değil; hemde ilgili vergiler ve sigortalar da artmaktadır. Her ne kadar ilk bakışta kiralama ücreti yüksek gibi görünse de, bir masraf tablosu çıkartıldığında gerçek durum aşikâr olmaktadır. Malatya havaalanı araç kiralama, firma kapsamında bulunan geniş ve çağdaş filolalarıyla, sizlere en iyi araçları sunmaktadır. Her amacınız için kullanabileceğiniz otomobillerimiz, ayrıca size bir prestij de kazandırır. Son model ve bakımlı araçlarla gerek iş, gerekse turistik gezilerde, insanların gözünde bir saygı görebilirsiniz.
Whatsapp Telefon