Sık Sorulan Sorular

CarLife Nedir, Kimdir, Güvenilir midir?

CarLife Rent A Car, 2012 yılında ilk olarak hizmetlerine başlamış ve günümüzde de ülkemizin çeşitli bölgelerinde yaygın olarak hizmet sağlamaya devam etmektedir. Son derece yaygın bir hizmet ağına sahip olan firmamız, araç kiralama hizmetleri kapsamında özgün çözümler üretmektedir.

Araç Kiralama İşlemleri Nasıl Yürütülür?

Araç kiralama işlemleri son derece basit birkaç adımdan oluşur. Mobil uygulama, çağrı merkezi ya da ofislerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir ve taleplerinizi ileterek araç rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Arzu edilen adresten talep ettiğiniz aracı alarak kiralama sürecini tamamlayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Hangi Belgeler Talep Edilir?

Araç kiralama işlemlerinde; ehliyet, nüfus cüzdanı ve size ait kredi kartı talep edilir. Kredi ya da banka kartı başka birisi tarafından karşılanacaksa kiralama işlemlerinde kart sahibinin de bulunması gerekir.

CarLife Rent A Car Tarafından Sunulan Araç Kiralama Çözümleri Nelerdir?

Bireysel günlük araç kiralama, uzun dönem araç kiralama, filo kiralama ve havalimanlarından araç kiralama gibi çözümler CarLife Rent A Car güvencesiyle sunulan araç kiralama çözümlerinin başlıcalarıdır.

Filo Kiralama Nedir?

Filo kiralama, 12 ile 48 ay aralığında birden fazla araç kiralanması anlamına gelir. Taleplere ve özel isteklere göre esnetilebilir anlaşmalar içermektedir.

Filo Kiralama Hizmetlerinden Bireysel Müşterilerin Yararlanması Mümkün müdür?

Filo kiralama hizmetlerinden bireysel olarak yararlanılması olanaklıdır. Filo kiralama istekleriniz için bizimle iletişime geçebilir ve siz özel tekliflerimizden faydalanmak adına bilgi talep edebilirsiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama Nedir, Kimler Faydalanabilir?

Uzun dönem araç kiralama çoğunlukla kurumsal araç kiralama çözümleri kapsamında vermiş olduğumuz uzun dönemlik araç kiralama hizmetidir. Kurumlar, kuruluşlar, firmalar, ortaya ya da küçük ölçekli işlemler bu hizmetlerden faydalanabilir. Ayrıca bireysel talepler için de uzun dönem araç kiralama kapsamında çözümlerimiz bulunmaktadır.

CarLife Araç Filosu İçerisinde Hangi Model Araçlar Yer Alır?

CarLife Rent A Car; spor, ekonomik, lüks gibi kategorilerde oldukça gelişmiş araç skalasına sahiptir.

CarLife Araç Kiralama Çözümlerine Hangi Şehirlerden Ulaşabilirim?

Ülkemizin hemen her bölgesinde yaygın olarak genişleyen bir hizmet ağına sahibiz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla, Denizli, Elazığ, Hatay, Sivas, Van, Kayseri Mersin, Konya gibi büyükşehirler başta olmak üzere pek çok farklı bölgede aktif olarak hizmet sağlamaktayız.

Özel Araç Talebinde Bulunabilir miyim?

Araç filomuz içerisinde yer alan araçların sizler için uygunluk taşıdığını düşünmüyorsanız ya da farklı türden bir araç ihtiyacı yaşıyorsanız gerekli taleplerinizi bizimle paylaşabilir ve sizin için üreteceğimiz özel çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Kiralanan Araçları Birden Fazla Kişi Kullanabilir mi?

Bireysel olarak kiralanan araçlar şahıslara özel olarak tahsis edilir. Birden fazla kişinin aracı kullanma zorunluluğunun olması halinde bu durumun bildirilmesi ve yasal şartların karşılanması gerekir.

Kiralanan Araçların Farklı Şehir ya da Bölgelerde Teslim Edilmesi Mümkün müdür?

Arzu etmeniz halinde kiraladığınız araçları farklı şehirlerde yer alan CarLife Rent A Car şubelerine teslim edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Whatsapp Telefon