Nevşehir Havalimanı-NAV

Nevşehir Havalimanı

İç Anadolu bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Nevşehir, aynı zamanda turizm açısından da oldukça gelişmiş olan bir ildir. Yeni şehir anlamına gelen Nevşehir, çevresinde bulunan Göreme ve Ürgüp, Kapadokya ilçeleriyle beraber, yerli ve yabancı birçok turistin uğrak noktasıdır.

Nevşehir’in en gözde ilçelerinden olan Kapadokya ise bölgede bulunan havalimanına ismini vermiştir. Doğal ve tarihi güzellikleri ile Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Nevşehir’de, Kapadokya Havalimanı da gelişen turizmle paralel olarak, en çok uçuş yapılan havalimanlarından biri haline gelmiştir.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı 700.000 yolcu taşıma kapasitesine sahip olup, İstanbul, Ankara ve Antalya gibi büyük şehirlere devamlı uçuşları bulunmaktadır. 5 uçak kapasiteli pisti olan havalimanında, yaz aylarında turizm sezonunun yoğun olmasından dolayı uçak seferleri daha da artırılmaktadır.

Nevşehir Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanmaktadır?

Nevşehir Kapadokya Havalimanı şehir merkezine 25 km uzaklıktadır. İç ve dış hatları bulunan havalimanı 1998 yılında hizmete açılmıştır. Şehir merkezi ile havalimanı arası ulaşım için ise en çok tercih edilen Nevşehir Rent a Car hizmetleri olmaktadır.

Nevşehir çevresinde bulunan ilçelerinin turizm açısından en çok ziyaret edilen yerler olması nedeniyle, oto kiralama ofisleri de oldukça faal durumda olmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin her arzusuna cevap verecek araç çeşitleri, Nevşehir oto kiralama ofislerinden temin edilebilmektedir.

Nevşehir araç kiralama dizel, benzinli, otomatik ve manuel olarak yapılabilmektedir. Aynı zamanda ofislerin kendi adlarını taşıyan internet siteleri üzerinden de, haftanın her günü araç kiralamak mümkün olmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı’nda ve şehir merkezinde, Nevşehir oto kiralama şirketlerinin ofislerine kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Daha esnek ve rahat bir tatil geçirmek isteyenlerin sıklıkla kiraladığı araçlar, Nevşehir’in her yerini rahat ve keyifli bir şekilde dolaşmaya imkân vermektedirler.


Nevşehir Havalimanı-NAV Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Nevşehir Havalimanı-NAV lokasyonunda www.carliferentacar.com güvencesiyle sizlerle, Nevşehir Havalimanı-NAV araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.carliferentacar.com

Blog

Nevşehir Havalimanı-NAV
Nevşehir Havalimanı-NAV
Whatsapp Telefon