Elazığ Rent a Car

Elazığ Rent a Car

Otomobil günümüzde bir temel ihtiyaç haline gelmiştir. Ancak bir yere kısa süreli gidecek olan kişiler çoğu zaman aracını almayı tercih etmez. Elazığ aylık araç kiralama  burada devreye girerek kişilere çözüm oluşturur.

Eğer şehre gezi veya iş gibi kısa süreli gelmişseniz ancak aracınız yoksa/yanınıza almak istememişseniz şehir içi ulaşımı sağlamak oldukça güçtür. Otomobil kiralama size sözleşmede imzalanan tarihler aralığında daha kolay bir hareket imkânı sunar.

Bu hizmetler sadece bireyler tarafından değil, işletmeler tarafından da seçilmektedir. Kurumsal araç ihtiyacınız varsa size ait sıfır bir araç almak periyodik bakım ücreti de dâhil birçok masraf gerektirecektir. Ayrıca her ihtimale karşı bir önlem de alınmalıdır. Ancak araçların uzun süreli kiralanması, buna bir çözüm getirir. Günümüzde birçok firma gereksinim duyduğu araçları sözleşme yaparak kiralama yoluna gitmektedir.

Araç Nasıl Kiralanır?

İlk defa araç kiralamak isteyenler için bu süreç genellikle karışık gelebilmektedir. Ancak oldukça kısa sürede sonuç alınabilmektedir. Eğer şehir dışından geliyorsanız, sadece güvenilir bir firma ile irtibat kurarak bilgi vermeniz gerekir. Yolculuk tarihleriniz, ne kadar süre kalacağınız ve hangi otomobili istediğinizi belirtirseniz buna göre bir anlaşma yapılır.

Ardından belirttiğiniz tarihte otomobiliniz otogara ya da Elazığ havalimanı oto kiralama şeklinde havaalanına da getirilebilmektedir. Sizin de sadece sözleşmeyi imzalayarak, aracı almanız kalır. Eğer şehir içinde yaşıyorsanız sadece firmaya giderek yardım almanız yeterlidir.

Kiralanan Araçlar Nasıl Teslim Edilir?

Kiralanan araçların nasıl teslim edileceği sözleşme içerisinde geçmektedir. Bunun haricinde size sözlü olarak da nereye, ne zaman getireceğiniz belirtilir. Elazığ aylık araç kiralama için hangi zamanlar belirtilmişse, kullanım hakkı tarihler arasında sizindir.

Ancak teslim zamanı geldiğinde saate uygun şekilde, belirtilen adrese getirilmesi gerekir. Eğer gecikme olursa bu fiyata yansıyacaktır. Ayrıca her araç size belirli bir yakıt seviyesi ile verilir. Bu da fiyat üstünde belirleyicidir. Eğer aynı oranla getirirseniz herhangi bir sorun bulunmaz. Ancak eksik olursa bu sizden talep edilebilir.

Lâkin aracı aldığınızda yakıt miktarı fazlaysa buna dair bir ödeme yapılmaz.

İlginizi Çekebilir
 • Malatya’nın İlçeleri
  Malatya’nın İlçeleri
 • Yeni Togg
  Türkiye Yeni Togg
 • Araç Kiralama Depozitosu Nedir?
  Araç kiralama, seyahatlerde ve iş gereksinimlerinde esneklik sağlayan popüler bir hizmettir. Ancak, bir araç kiralanırken karşımıza çıkan önemli konulardan biri de "depozito"dur.
 • Findeks Notu Nedir?
  Findeks notu, bir bireyin mali geçmişini değerlendiren ve bu geçmişe dayalı olarak oluşturulan bir kredi puanı sistemidir.
 • Kiralık Araç da Hasarı Kim Öder?
  Kiralık araç kullanımı, seyahatlerimizi kolaylaştıran pratik bir çözüm sunsa da, araçta oluşabilecek hasarlar konusunda belirsizlikler de içerebilir.
Whatsapp Telefon