İzmir Havalimanı-ADB

loading
Lokasyon Açılış/Kapanış Saatleri
PazartesiLokasyon tüm gün açıktır
SalıLokasyon tüm gün açıktır
ÇarşambaLokasyon tüm gün açıktır
PerşembeLokasyon tüm gün açıktır
CumaLokasyon tüm gün açıktır
CumartesiLokasyon tüm gün açıktır
PazarLokasyon tüm gün açıktır

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

İzmir denizi, plajları, birbirinden etkileyici doğal güzellikleriyle ülkemizin en çok turist alan şehirlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Özellikle yaz aylarında hem yerli hem de yabancı turistlerin akın ettiği şehirde keşfedilebilecek pek çok farklı yer bulunmaktadır. Bu anlamda tarihi açıdan önemli geçmişinin de etkili olduğu görülmektedir. Bu bağlamda İzmir Havalimanı her sene şehrin güzelliklerini yakından görmek isteyen binlerce insan tarafından uğranılan bir yer haline gelmektedir.

Şehrin gezilecek çok fazla yerinin olması, çok fazla plajın bulunması, temiz ve masmavi bir deniz, tarihi güzellikler ve daha nice farklı sebep nedeniyle etkili bir şekilde görülebilmesi için iyi ulaşım seçeneklerinin bulunması gerekmektedir. Toplu taşıma araçları sunduğu kısıtlı imkanlar ve kalabalık sebebiyle sorun yaratabilmektedir. Bu noktada havalimanına gelir gelmez erişilebilir olan İzmir rent a car hizmeti etkili bir yöntem olarak bilinmektedir.

İzmir Araç Kiralama

İzmir araç kiralama şehrin konforlu ve kapsamlı bir şekilde gezilebilmesini olanaklı hale getiren bir hizmettir. Böylelikle kişisel planlar yapılarak belirlenen saatlerde istenilen yerde olması çok daha olanaklı hale getirilebilmektedir. Toplu taşıma araçlarının belli bölgelere belli hatlar üzerinden gidebilmesi kişileri zaman ve mekân açısından kısıtlayan koşullara yöneltmektedir. Bununla birlikte yine de yaşanılan aksaklıklar sebebiyle uygun zamanda ulaşım sağlanamaması söz konusu olabilmektedir.

İzmir’de görülmesi gereken; Tarihi Kemeraltı Çarşısı, Smyrna Antik Kenti, İzmir Saat Kulesi, Efes Antik Kenti, St. Polycrap Kilisesi, Şirince köyü, Pitane Antik Kenti, Tarihi Asansör, Kordon Boyu, İzmir Kuş Cenneti, Gölcük Yaylası, Foça Plajı ve daha pek çok bölgeye İzmir oto kiralama sayesinde istenilen zaman içerisinde erişim sağlanabilmektedir. Havalimanından doğrudan ihtiyaca uygun bir şekilde alınabilecek olan araç sayesinde gün içerisinde birçok farklı yeri gezebilmek ve İzmir’de en keyifli seyahati gerçekleştirmek söz konusu olmaktadır.


Daha Büyük Görüntüle
Lokasyon tek yön ücretleri
Alış Lokasyonu Bırakış Lokasyonu Minimum Kiralama Süresi Tek yön ücreti
Malatya Erhaç Havalimanıİzmir Havalimanı-ADB5 gün1999,00 TL
Malatya OTOGAR (MAŞTİ)İzmir Havalimanı-ADB10 gün2100,00 TL
Elazığ Havalimanı-EZSİzmir Havalimanı-ADB1 gün0,00 TL
Kahramanmaraş Havalimanı-KCMİzmir Havalimanı-ADB1 gün0,00 TL
Kayseri Havalimanı-ASRİzmir Havalimanı-ADB1 gün0,00 TL
Abonelik İndirim fırsatları, kampanyalar ve diğer yeniliklerden ilk siz haberdar olun
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X