Malatya Filo Kiralama

Malatya Filo Kiralama

Araç kiralama çözümleri kapsamında günümüzde pek çok alternatif bulunduğu gibi her bir alternatifin kurum, işletme ya da firmalar için son derece özel ve özgün avantajları da bulunmaktadır. Malatya Filo kiralama hizmetleri de bu bağlamda; firma, kurum, kuruluş ya da küçük veya orta boylu her türden işletme için oldukça geniş perspektifli avantajlar sunmaktadır. Tahmin edileceği üzere işletmelerin ölçeğine bakılmaksınız hemen her işletmenin lojistik anlamda temel ihtiyaçları bulunur. Bu ihtiyaçların küçük ya da orta ölçekli araçlarla giderilmesi ise filo kiralama kapsamında oldukça önemli avantajlar vadeder. Firmalar için son derece zorlayıcı olan araç bakımları, araç takibi ya da araç taleplerinin karşılanması gibi temel problemler filo kiralama hizmetlerine başvurulması halinde tamamen ortadan kalkar. Buna ek olarak filo araç kiralama hizmetlerinden bireysel olarak yararlanılması da olanaklıdır.

Filo Kiralama Nedir?

Araç kiralama hizmetleri içerisinde yer alan filo kiralama yöntemi genel anlamıyla; çoğunlukla 12 ile 48 ay aralığında değişen ve birden fazla aracın belirlenen süre içerisinde talep edilen miktarda kiralanmasına karşılık gelen hizmetlerdir. Filo kiralama hizmetleri genel olarak aracın mülkiyetine sahip olmadan, yani; ek masraflara katılım göstermeden, çeşitli yükümlülükleri almadan ya da araç bakımıyla doğrudan ilgilenmeden uzun süreliğine araç kullanımı elde edilebilmesini sağlar. Böylelikle özellikle kurum ya da şirketler için satın alma maliyetleri tamamen ortadan kalktığı gibi bunun dışında son derece geniş perspektifli avantajlar da elde edilebilir.

Filo Kiralama Süreci Nasıl İşler?

Kurumsal ya da bireysel filo araç kiralama çözümleri için süreç, yasal prosedürlere uygun şekilde işler. Kişi ya da kuruma özel olarak geliştirilen çözüm önerileri, en düşük maliyetle kurum ya da şahısların filo niteliği gösteren araçlara sahip olması sağlanır. Geniş araç skalası içerisinde her talepler için özgün çözümlerin elde edilmesi mümkündür.

Filo Kiralamanın Avantajları

Günümüzde araç sahibi olmak bilineceği üzere çok ciddi sayılabilecek maliyetlerin ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Özellikle şirket ya da kurumlar için satın alma sonucunda sahip olunan araçların takibini yapmak, değer kaybını önlemek gibi temel sorunlar çok ciddi risklerin ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bu kapsamda araç kiralama hizmetleri içerisinde en ön plana çıkan filo kiralama çözümlerinde son derece zorlayıcı olan; araç değer takibinin yapılması, vergi v.b. yükümlülüklerin karşılanması, araç bakımının yapılması, olası aksaklıkların giderilmesi gibi temel sorunlar tamamen rafa kalkar ve herhangi bir zaman kaybı yaşamadan arzu edilen miktarda araca sahip olunabilir.

Kurumsal ve Bireysel Filo Kiralama Çözümleri

Filo araç kiralamanın avantajları anlaşılacağı üzere oldukça geniş bir yelpazeye tekabül eder. Bireysel veya kurumsal filo kiralama talepleri ve filo kiralama fiyatları hakkında kişi ya da kuruma özel çözüm önerilerden faydalanmak için CarLife Rent a Car ile iletişime geçebilir ve siz özel çözüm önerilerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
Whatsapp Telefon